Microbiome Test

Microbiome Test

Zjistěte v jaké kondici je vaše střevo díky projektu MICROBIOME TEST od projektu Harmonelo, který dokáže určit věk mikrobioty člověka a zjistí není-li narušený stav vašeho střevního systému.

Test porovnává zastoupení vybraných skupin bakterií a přiřadíme je k dané věkové skupině. Včasným odhalením velkého rozdílu mezi skutečným věkem jedince a jeho mikrobiomovým věkem lze totiž nepříznivý trend zastavit a změnou životního stylu předejít fatálním důsledkům.

Díky testu zjistíte, jaký doplněk stravy je pro vás nejvhodnější

V rámci MICROBIOME TEST, vám ze zaslaného vzorku bude provedena analýza střevní mikrobioty se zaměřením na 2 hlavní skupiny bakterií, a to laktobacily a bifidobakterie, jejichž zastoupení v mikrobiomu jsou schopni odborníci z Harmonelo velmi přesně detekovat. Právě tyto bakterie nás zásadně ovlivňují. I z tohoto důvodu jsou hlavní součástí všech probiotických produktů.

Pro případ, kdy bude ve vaší střevní mikrobiotě odhalena snížená koncentrace bifidobakterií, vyvinulo Harmoleno unikátní symbiotický doplněk stravy Harmonelo Bifi. Tento přípravek obsahuje velmi silnou koncentrovanou prebiotickou čekankovou rozpustnou vlákninu na bázi fruktooligosacharidů a navíc je fortifikován čistým inulinem. Je vědecky prokázáno, že právě vysoké dávky této rozpustné vlákniny významně podporují množení bifidobakterií ve střevě. Jedná se ve své podstatě o omlazovací kúru, která restartuje vaši mikrobiotu.

V případě, že ve vaší střevní mikrobiotě bude detekována snížená koncentrace přátelských laktobacilů, Harmonelo doporučuje pravidelné užívání zcela unikátního symbiotického sirupu Harmonelo Lacto. Tento sirup obsahuje vysokou dávku selektivně působících živin podporujících množení laktobacilů ve vašem střevě. Jedná se tzv. galaktooligosacharidy, které jsou doslova a do písmene silným stimulantem pro růst ochranných laktobacilů. Laktobacily se v našem těle významně podílejí na jeho správném fungování, proto chceme jejich množství ve střevě zvyšovat.

Více jsme o bifidobakteriích a laktobacilech napsali v článku Probiotika a jejich pozitivní vliv na lidské zdraví.

Objednání testu

Po zakoupení produktu MICROBIOME TEST je třeba vyplnit a odeslat online dotazník, aby Vám mohlo HARMONELO odeslat z laboratoře odběrnou sadu na vaši adresu s dalšími přiloženými instrukcemi.

Objednat test