Konzultace

Konzultace

Probíhá dle potřeb klientů, dochází k uvolnění negativních pocitů, strachů a omezujících programů, které nám brání žít život dle našich představ.

Během konzultace společně probereme to, čem se necítíte dobře, a co už překračuje vaši komfortní zónu. Najdeme a pojmenujeme to, co byste rádi ve svém životě vyřešili. Dozvíte se, jaké máte možnosti, jaké můžete očekávat výsledky, a zaměříme se na odstranění negativních programů a přesvědčení.

Často začínáme hledat cestu až v okamžiku, kdy už se něco děje. Kdy jsme nemocní, zoufalí, máme pocity bezmoci, nedokážeme to již pustit, uvolnit se.

Radka zde mimo jiné využívá techniku Kvantové opravy k harmonizaci těch konkrétních negativních situací a pocitů, které nám nedovolí žít podle našich představ. Tato technika je velmi rychlá a účinná. Po uvolnění pocitů, strachů, omezujících programů a přesvědčení se celá situace zlepší a zklidní.  Najednou uvidíte ty možnosti, které jste dosud neviděli.

Edita konzultace využívá i jako doplněk k práci s Životními mapami, kdy máte větší prostor a možnost vstřebat a uvést v život všechno, co se u Map odkryje.

Konzultace provádíme i online.

Ceník

  • 60 minut – 1000 Kč
  • za každou další započatou půlhodinu – 500 Kč

Více informací najdete na :

www.radkanovotna.cz

www.editacincalova.cz